Office manager

Cerinte:
– limba engleza avansat (citit, scris, vorbit)
– cunostinte foarte bune de operare PC – MS Office, Word, Excell, Power Point
Aptitudini:
– comunicare orala si scrisa
– planificare si organizare a operatiunilor si activitatilor
– culegere, clasificare si interpretare a informatiilor
– o buna capacitate de memorare
– gandire proactiva
– responsabilitate si rapiditate in luarea deciziilor
– are cunostinte de contabilitate primara

Descriere job, responsabilitati si beneficii

– Raspunde de buna functionare a biroului
– Raspunde de relatia cu furnizorii
– Raspunde de calitatea documentelor pe care le redacteaza si/sau transmite
– Raspunde de calitatea traducerilor/corespondentei pe care le intocmeste pentru managementul companiei
– Raspunde de pastrarea confidentialitatii informatiilor si a documentelor legate de companiei
– Asigura suport in activitatea Directorului General si altor manageri
– Gestioneaza transmiterea documentelor si informatiilor catre departamentele interne
– Reprezinta compania in relatia partenerii externi
– Gestioneaza contabilitatea primara si comunicarea cu departamentul financiar

Trimite cv-ul tau pe adresa hr@smartactivity.ro, pana in data de 2 decembrie 2016.

No Comments

Post A Comment